Inzerce na portálu zdravezazivani.cz

 

Portál

Zdravezazivani.cz se zabývá problematikou spojenou se zdravím trávicího traktu, věnuje se péči o zdraví lidského těla a snaží se o zvědomení důležitosti trávení pro zdraví jako celku. Čtenářům poskytuje rady a tipy, jak a pomocí čeho docílit zdravého zažívání. Pozornost věnuje odborným i alternativním tématům spojeným se zdravím.

Články jsou složeny z pestrých témat. Naleznete zde recepty, doporučené potraviny, výživové doplňky apod. Nechybí ani poradna v rámci níž odpovídá profesionální lékař.

Cílová skupina

Portál oslovuje širokou veřejnost. Ze 70 % je tvořen ženami a z 35 % muži. Lze konstatovat, že se jedná spíše o vyšší věkovou kategorii 35+.

Storno podmínky

  • více než 5 dnů před nasazením bez poplatku
  • méně než 5 dnů před nasazením 50 %
  • méně než 2 dny před nasazením 100 %

Technické podmínky pro podklady

Bannery

  • formát jpg, gif, png, swf (flash), maximálně 30 kb
  • doporučené normované implementace bannerů naleznete na webu sdružení SPIR www.spir.cz

Cílová url
Cílová url musí odkazovat na webovou stránku zobrazitelnou v běžných prohlížečích. Tuto podmínku nesplňují např. odkazy na spustitelné soubory (.exe, .vbs apod.) odkazy na jiné než html dokumenty (.pdf, .doc apod.) nebo na html dokumenty zobrazované jen za určitých podmínek (např. při přítomnosti flash pluginu), odkazy na stránky vykazující uživatelsky nestandardní chování (např. automatické otevíraní dalších oken, automatické stahování spustitelných či jiných potenciálně nebezpečných typů souborů apod.) Samozřejmostí, jsou i bannery bez prokliku.

 

Termíny předání podkladů

  • k výrobě 10 dnů před uveřejněním
  • hotové 5 dnů před uveřejněním

Formáty inzerce

Formáty

Nabízíme dva základní formáty Rectangle + Wallpaper v detailu článku. Bližší specifikaci Vám poskytneme na níže uvedeném emailu.

Ceník bannerů a dostupnost banerů

Pro dostupnost inzerentní plochy a dotaz na cenu nás kontaktuje na inzerce@zdravezazivani.cz. S ohledem na dlouhodbější charakter spolupráce, není vždy reklamní prostor k dispozici.

 

 

Stomach strong

 

Články